Komoda v klasicistním stylu
dřevo, dýhováno, dvouzásuvková komoda stojí na 4 jehlancových nohách zakončenými mosaznými patkami, na vrchu odnímatelná kamenná deska, čelo, boky i zadní část bohatě intarzována různými dřevy, geometrické motivy rámů a rozvilin, severní Itálie, 19. století, 90 x 107,5 x 52 cm, původní stav, lehce poškozené dýhy, odlomený roh kamenné desky (Zí)
27.05.2017 - 15:00
- Dosažená cena: **
CZK 50.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 50.000,-
Komoda v klasicistním stylu
Aukce: | Výtvarné umění a starožitnosti |
Datum: | 27.05.2017 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Radisson Blu Alcron Hotel Prague |
Prohlídka: | 20.05. - 27.05.2017 |